Українські парламентарі пропонують тимчасово заборонити муніципальним інспекторам з паркування евакуювати автомобілі за порушення правил стоянки під час воєнного стану. Згідно з законопроєктом №9092-3 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо повноважень інспекторів з паркування у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”, водіям дозволять паркуватися практично будь-де.
На думку народних депутатів, більшість місцевих виконавчих комітетів зловживає наданим правом на тимчасове затримання транспортних засобів, перетворюючи евакуацію машин на власний бізнес-проєкт. Це призвело до значного зростання кількості випадків тимчасового затримання автомобілів протягом року дії воєнного стану в Україні.
За пропозицією депутатів, повноваження на тимчасове затримання транспортних засобів мають бути передані національній поліції. Це дозволить уникнути масової евакуації автомобілів громадян, а також зменшить напругу у суспільстві, викликану можливими зловживаннями з боку посадових осіб виконавчих органів місцевих рад. Відмітимо, що така зміна пов’язана з особливими умовами воєнного стану, коли водіям може бути необхідно залишити автомобіль негайно під час повітряної тривоги або для негайної евакуації людей, що стає неможливим, якщо транспортний засіб знаходиться на спеціальному майданчику.
У більшості машин сьогодні можна знайти все – від зарядок до аптечок. Але якщо побачите…
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…