З 1 липня в Україні почали діяти нові акцизи на паливо, через що ціни на пальне продовжують поступово повзти вгору. Тим не менш, це зростання має межу, як і терпіння українських водіїв, вважає директор енергетичних програм “Центру Разумкова” Володимир Омельченко.
Експерт заявив, що мережі АЗС бояться піднімати ціни на пальне вище за певну позначку. За його словами, вже найближчими днями ціни зростуть ще на 1,5-2 гривні. Після цього водії можуть оголосити бунт та бойкот заправним станціям, відмовившись від використання авто. Це спричинить обвал продажу, чого бояться власники мереж, стверджує Омельченко. Трейдери будуть змушені стримувати ціни, щоб не злякати автовласників.
«На бензин – це максимальна ціна в районі 54-55 грн., за якою може пройти провал обсягів споживання, а на дизпаливо – 52-53 грн. за літр», – сказав експерт.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…