Президент України Петро Порошенко доручив особливо ретельно перевіряти якість ремонту доріг. Про це йдеться на сторінці глави держави у Twitter.
«Під час огляду відремонтованої дороги Т-15-08 на ділянці Миколаїв-Снігурівка доручив особливо прискіпливо перевіряти якість ремонту доріг. Не для того ми проводимо масштабні ремонти доріг по всій країні, щоб гроші витрачалися на неякісні роботи. Жодна показуха нам не потрібна», – зазначив Президент.
Нагадаємо, міністр інфраструктури Володир Омелян заявив, що середній або капітальний ремонт дороги коштує близько 10 мільйонів гривень за кілометр.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…