На засіданні Кабінету міністрів України прийнято історичне рішення: значна частина дорожніх штрафів спрямовуватиметься на забезпечення заходів щодо безпеки дорожнього руху, пише autonews.ua.
Про це повідомив правозахисник, фахівець з питань законодавчого забезпечення безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв.
За його словами, законопроект готується до реєстрації.
«Це означає, що в Україні буде реалізований принцип, що набирає популярність в країнах ЄС, – порушує ПДР фінансує безпеку доріг!», – пояснив він.
Де у Львові пройти навчання на категорію B: порівняння автошкіл Для навчання на категорію B…
У липні 2026 року український ринок поповнився 6,8 тис. вживаних легковиків віком до п’яти років,…
Топ моторних олив 15W‑40 Aral для вантажних автомобілів: надійність у будь-яких умовах Моторні оливи 15W-40…
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…