Раніше автомобільні аферисти знімали з машин номери або фари, залишаючи записку з номером телефону і вартістю повернення. Але зараз зловмисники зайшли ще далі.
Як повідомляє Інфокар, шахраї використовують кардинально нову схему. Вони вішають на дверну ручку або на колесо навісний замок. До нього додається записка з номером телефону і вартістю ключа.
Варіантів виходу із ситуації досить багато. Однак, виплачувати гроші зловмисникам – найпростіша справа. Набагато дешевше буде звернутися на СТО або в службу аварійного відкриття замків. Вартість послуги коливається в межах 200 – 300 гривень, а ось «вартість» ключа у шахраїв обійдеться не дешевше 1000 гривень.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…