Kia розкрила перші фото нового покоління позашляховика Telluride 2027. Машина в легкому камуфляжі потрапила в об’єктиви напередодні прем’єри, що відбудеться 20 листопада на автосалоні в Лос-Анджелесі. Про це пише KCB.
Камуфляж не випадковий. Його створили за мотивами робіт художників Кіта Харінга та Містера Дудла. На кузові – сотні ескізів, намальованих у ранній період розробки. Колір переходить від теплого помаранчевого спереду до глибокого фіолетового ззаду. У Kia пояснили: такий перехід символізує подорож від енергії до спокою.
За словами Каріма Хабіба, голови глобального дизайну Kia, новий Telluride розроблений у дусі філософії Opposites United. Її суть у поєднанні контрастів – міцності та елегантності, динаміки й стабільності. Він додав: «Ми прагнули, щоб машина виглядала так, ніби вона вже рухається, навіть коли стоїть».
Тизерні фото показують сувору передню частину з вертикальними світлодіодами червоного та бурштинового кольору. Капот став ширшим, а силует – стриманим і майже прямим. D-стійка нахилена вперед, що додає образу напруженості.
Разом із прем’єрою авто очікується розкриття інтер’єру, комплектацій та двигунів. Неофіційно кажуть, що під капотом залишиться 3,8-літровий V6, але з оновленою трансмісією. Також готують гібридну версію з економнішою витратою пального.
В Україні Telluride можна зустріти переважно як імпорт із США. Попит на такі великі SUV росте, адже вони зручні для сімейних подорожей і перевезення вантажів. Якщо новинка з’явиться офіційно, вона може скласти конкуренцію Toyota Highlander та Mazda CX-90.
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…
Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…
Багато водіїв лякаються, коли на панелі загоряється червоне коло зі знаком оклику. Зазвичай це сигнал…
Багато водіїв намагаються рідше заїжджати на АЗС, заправляючи бак «до відмови». Та, за словами автомеханіків,…
Автомобіль – це не гаджет. Тут усе має працювати інтуїтивно, без роздумів. Але деякі виробники…