Станом на середу, 28 листопада в Україні розмитнили усього 15 автомобілів на іноземній реєстрації. Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.
Як стало відомо, один автомобіль розмитнили на Рівненській митниці ДФС. Усі інші оформлені на Чернівецькій митниці, як власне і перший автомобіль.
Нагадаємо, першим розмитненим за новими пільговими умовами автомобілем на європейських номерах був Renault Laguna 2004 року випуску. За нього сплатили майже 50 тисяч гривень митних платежів. При цьому, економія по сплаті податків склала понад 34 тисячі гривень. Найцікавіше те, що вартість розмитнення перевищила вартість самої машини, тому говорити про “доступне розмитнення” поки що рано.
Лютий–березень — сезон ям після морозів. Пояснюємо, які вузли підвіски та коліс перевірити першими, які…
У 2026 році автоцивілка в Україні фактично перейшла в повністю електронний формат — юридично важливий…
Добірка 5 дизельних кросоверів, які мають реальний потенціал дійти до 500 000 км без капремонту…
Три ситуації, коли у водія є лише 10 днів на звернення до сервісного центру МВС:…
У 2026 році українців можуть тимчасово обмежити в праві керування через борги, найчастіше за аліментами.…
Добірка 10 кросоверів, які найкраще тримають ціну на вторинному ринку України у 2026 році. Редакційний…