Фото: Суспільне
Днями в Харкові сталась серйозна ДТП, в результаті якої значні травми отримали дві школярки 13 і 14 років. Як повідомило напередодні місцеве відділення «Суспільного», посилаючись на заяву прокуратури, за кермом автомобіля перебувала суддя Валківського районного суду Харківської Алла Токмакова.
Як відомо, аварія трапилась ввечері 18 грудня на вулиці Дудинській. Hyundai Accent скоїв наїзд на пішоходів. Стан потерпілих оцінюється як тяжкий. Діти перебувають в реанімації, за їх життя борються лікарі.
Речниця Харківської обласної прокуратури Валерія Чиріна повідомила, що інцидент мав місце біля нерегульованого пішохідного переходу. Вже відомо, що водійка транспортного засобу, всупереч вимогам ПДР, не знизила швидкість та не пропустила підлітків, що в цей час переходили дорогу. В результаті було скоєно наїзд.
Представниця прокуратури підкреслила, що записи з камер спостереження вказують на те, що дівчата рухались саме по переходу, а автомобіль судді навіть не гальмував.
Обстеження Токмакової на стан сп’яніння не виявило слідів алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Наразі відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 КК України, його доручено Державному бюро розслідувань. Попередньо судді загрожує до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керування автомобілем.
За даними Національної поліції України, у 2025 році в результаті ДТП загинули 163 дитини. Правоохоронці стверджують, що більшість трагедій стаються через перевищення лімітів швидкості.
Після морозів і відлиг сіль та реагенти залишаються не на кузові, а під авто. Пояснюємо,…
Toyota представила повністю електричний Highlander BEV (модельного року 2027) для Північної Америки. Пояснюємо, що змінюється:…
Дизельні “довгожителі” існують і в 2026 році, але секрет не в магії бренду, а в…
Водії досі вірять у «плюс 20 км/год», але це не “легальний бонус”, а межа, після…
Де в Україні вимірюють швидкість TruCAM, скільки ділянок під контролем та які штрафи у 2026…
Дизель в Україні у 2026 році знову «підняв голову» в статистиці, але це не означає…