Китайський виробник Geely вирішив оновити кросову версію власного хетчбека Vision S1, відомого також під назвою Emgrand EC7. Напередодні в Мережі з’явилися перші шпигунські світлини новинки.
Судячи з опублікованих фото – версія 2019 модельного року отримає оновлені передні бампера, нову передню та задню оптику, збільшені колісні арки, а також фірмі ґрати радіатора.
Подробиці поки невідомі, але очікується, що новинка отримає ті ж самі двигуни, що і попередник. Тобто, модель оснащуватиметься 1,5-літровим «атмосферником» з потужністю до 109 кінських сил та 133-сильним турбодвигуном на 1,4 літра. Трансмісія може бути механічною або варіатор.
Початок продажів новинки запланований на початок 2019 року.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…