У 2019 році «Вінницька транспортна компанія» має на меті виготовляти не лише трамваї, а й тролейбуси.
Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на myvin.com.ua.
Заводські кузови планують обладнувати у муніципальному депо. У пілотній партії очікують створити не менше 4 тролейбусів.
«Готові тролейбуси будуть того ж типу, як і „Богдан“. Відмінністю стане встановлення української системи кермування. Також нові громадські транспортні засоби дадуть змогу заощадити до 40% споживаної електроенергії», — розповів генеральний директор «Вінницької транспортної компанії» Михайло Луценко.
Відомо, що новий транспорт виготовлятимуть на основі корпусів «МАЗ». Частина комплектуючих буде українського виробництва, частина — імпортними.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…