У тендері на закупівлю перемогла компанія ТОВ «Сучасні Вантажівки» – автобуси обійдуться в 65,995 млн гривень, пише ТМ.
В Україні з’являться турецькі низькою підлогою міські автобуси Guleryur Cobra GD 272 LF. Про це свідчать дані системи Prozorro.
Замовник автобусів – КП «Електроавтотранс» з Івано-Франківська. У тендері на закупівлю перемогла компанія ТОВ «Сучасні Вантажівки». Автобуси обійдуться в 65,995 млн гривень.
Розглядалася також покупка автобусів Isuzu Citiport, але вони програли за ціною.
Guleryur Cobra GD 272 LF в кількості 12 штук з’являться в Україні до 1 березня 2019 року. Українські автовиробники на тендер не заявлялися
Серед українських автомобілістів поширена думка, що штраф за порушення правил дорожнього руху можна отримати лише…
У зв'язку зі скасуванням в Україні обов'язкового технічного огляду для більшості легкових автомобілів поліція посилила…
В Україні з кожним роком зростає кількість випадків позбавлення прав за нетверезе водіння. При цьому…
В Європі вимоги до безпеки дорожнього руху з кожним роком стають все суворішими. У деяких…
Багато українських автомобілістів після того, як їх зупиняє поліція, відразу ж паркуються на узбіччі і…
Багато хто помічав, як на автомобілях із задніми двірниками останні одягнені в пластикові пакети. Така…