У Верховній Раді зареєстрували законопроект, що посилює відповідальність водіїв маршруток, які безпідставно відмовляються перевозити пільговиків. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook міністр у справах ветеранів Ірина Фриз в Фейсбуці.
За заявою міністра, пільговики щодня змушені терпіти грубість і хамство водіїв маршруток, які до того ж і порушують закони. Штрафи можуть підвищити в 18 разів – з 136 до 2550 грн.
З іншого боку, на думку експерта громадської компанії “Європатруль” В’ячеслава Коновалова проблема починається з того, що компенсації від держави за перевезення пільговиків майже не доходять до маршрутників.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…