Categories: Новини

В Україні з’явиться новий автозавод

Розширення виробництва дозволить створити до 2020 року додатково 2 тисячі робочих місць – повідомляє delo.ua.

До кінця 2019 року німецька компанія Leoni AG, що має в Україні заводи з виробництва кабельних мереж для автомобілів в м. Стрий (Львівська обл.) та в м. Коломия (Івано-Франківська обл.), до кінця поточного року планує відкрити третю чергу заводу в Коломиї.

Про це в ході засідання Ради в Коломиї регіонального розвитку Івано-Франківської області повідомив директор заводу Руслан Грем.

“Сьогодні ми будуємо додатково 12 тис. кв. м, які будуть введені в експлуатацію до кінця року. Зараз на заводі 1,5 тис. працівників з перспективою до 2022 року організувати до 3,5 тис. робочих місць”, – сказав він.

За словами Грема, регіон на сьогодні забезпечений необхідною робочою силою, а на заводі у Стрию на сьогодні працює близько 5,5 тис. працівників.

“Щільність населення регіону на сьогодні дозволяє планувати майбутнє, оскільки регіон забезпечений робочою силою. Так, проблеми з кваліфікованими кадрами були, але для вирішення проблеми Leoni, зокрема, реалізує міні-проект розвитку дуальної освіти на базі Коломийського політехнічного коледжу”, – зазначив директор.

Грем додав, що в місцевий бюджет компанія сплатила в 2018 році близько 27 млн ​​грн, а до держбюджету – 215 млн грн податків.

Завод Leoni в Коломиї був відкритий у вересні 2017 року. Площа першої черги становить 6,3 тис. кв. м, другий – 10,6 тис. кв. м.

Згідно представленої на засіданні презентації, компанія Leoni є найбільшим інвестором регіону – повне укомплектування заводу до 2020 року оцінюється в 25,7 млн євро, а очікувані інвестиції в 2019 році – 19,6 млн євро.

Share
автор
Kosar Denys

Recent Posts

Чотири погані бензинові мотори, які надовго заженуть вас на СТО і залишать без штанів

Колись автомобілебудівні компанії малювали рай: невеликі бензинові двигуни мали бути і тяговитими, і економними. Але…

13.08.2025

Ці вживані Volkswagen зараз розлітаються як гарячі пиріжки: ось чому

На вторинному ринку не так багато брендів, які охоплюють одразу і студентів, і батьків трьох…

13.08.2025

Затишшя перед бурею: українцям радять до вихідних перевірити тиск у шинах своїх автівок

Цього тижня в Україні спека трохи вщухла, але вже ближче до вихідних у більшості регіонів…

13.08.2025

Усе життя з однією машиною: які моделі водії тримають понад 15 років

Поки одні міняють авто кожні п’ять років, інші їздять на одному десятиліттями. Видання GO пише…

13.08.2025

Чи може поліцейський встановити перевищення швидкості «на око»: що робити водієві в такій ситуації

Деякі українські водії хоч стикалася з фразою поліцейскього: «Ви їхали занадто швидко, я це бачив».…

13.08.2025

Mercedes б’є на сполох: через електрокари ЄС ризикує «врізатись у глуху стіну на повній швидкості»

Гендиректор Mercedes Ола Келленіус жорстко розкритикував плани ЄС заборонити бензинові й дизельні авто з 2035…

13.08.2025