З початку року в Україну інтенсивніше ввозять євробляхи, помітили в асоціації “Укравтопрому”. Упродовж перших двох місяців завезли 136,5 тис. машин із польськими й литовськими номерами. Це у 14 разів більше, ніж за аналогічний період торік.
— Більшість автовласників пришвидшили купівлю євроблях, аби встигнути їх розмитнити у пільговий період із 50-відсотковою знижкою. Така можливість була до 22 лютого, — говорить автоексперт Микола Руденко, 52 роки. — З кінця лютого кількість завезених автівок на євробляхах почала падати. А з березня, думаю, таке явище, як ввезення євроблях, в Україні зникне. З 20-х чисел травня їх стане менше на вулицях, бо поліція штрафуватиме власників нерозмитнених авто.
Найпопулярнішою маркою серед цих машин став німецький Volkswagen — 18 тис. авто, друге місце посів Opel — 9,5 тис., третій за попитом — Audi.
Понад 40% машин віком понад 10 років. 5-річних — 15%.
Джерело: gazeta.ua
У липні 2026 року український ринок поповнився 6,8 тис. вживаних легковиків віком до п’яти років,…
Топ моторних олив 15W‑40 Aral для вантажних автомобілів: надійність у будь-яких умовах Моторні оливи 15W-40…
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…