Кількість випущених українськими заводами автотранспортних засобів в березні становило 534 одиниці. Таким чином, від свого березневого результату річної давності український автопром відстав на 30,9 відсотків.
Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на дані Укравтопрому.
Легковий підрозділ національного автопрому закінчив місяць падінням більш ніж на третину відносно березня 2018 року – 442 шт.. А вся статистика по легкових автомобілях знову була сформована тільки великовузлового складанням на закарпатському підприємстві «Єврокар».
Березневе виробництво вантажних автомобілів (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року) склало всього 4 одиниці, що в 7 разів менше ніж роком раніше.
У той же час, автобусне виробництво зросло на 42%, до 88 шт.
Всього з початку року в Україні було виготовлено 1741 од. автотранспортних засобів або на 15,6% менше, ніж за перший квартал минулого року.
Легкових автомобілів – 1508 шт. (-14,7%);
Комерційних – 14 шт. (-85,3%);
Автобусів – 219 шт. (+9%).
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…
Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…