Працівники Укртрансбезпеки продовжують роботу із перевірки вантажних норм серед автомобілів, які рухаються через Житомирську область. З початку року перевірили близько 2 тис. автомобілів, яким виписали штрафів на загальну суму понад 10 тис. євро. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на управління Укртрансбезпеки у Житомирській області.
«Загалом перевірили 2 тис. 225 вантажних автомобілів, з яких 88 автомобілів мали порушення допустимих вагових або габаритних параметрів. За ці порушення працівники Укртрансбезпеки виписали штрафів на загальну суму 10 тис. 328 євро за проїзд дорогами загального користування у межах Житомирщини. До державного бюджету перерахували 275 тис. 802 грн», – йдеться у повідомленні.
Штраф за відсутність дозвільних документів при перевезенні вантажів із порушенням допустимих параметрів становить 1 тис. 700 грн, а сума в євро залежить від відстані, яку проїхала машина із перевантаженням.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…