Державне агентство автомобільних доріг України опинилось в епіцентрі скандалу. Центральний орган виконавчої влади ввів у тендерну документацію вимогу, яка унеможливлює чесну конкуренцію.
Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив перший заступник міністра економіки Максим Нефьодов.
«Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області вписала у тендерну документацію по закупівлі робіт із будівництва обходу м. Дунаївці на ділянці дороги Т-23-08 очікуваною вартістю 192,30 млн грн вимогу до учасників щодо дати видачі листа-відгука від балансоутримувачів українських доріг, датованого у строк не пізніше тижня до кінцевого терміну подання тендерних пропозицій», – йдеться у повідомленні.
За словами чиновника, до будівництва дороги автодор допустить тільки ту компанію, хто принесе видану за останній тиждень довідку від самого автодору чи області, що треба цю компанію допустити.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…