Міністерство внутрішніх справ України заявило, що підготовка до запуску автоматичної системи фото- і відеофіксації порушень ПДР на дорогах вийшла на фінішну пряму. Орієнтовні терміни запуску – кінець весни, потім кінець поточного року.
Заступник глави МВС Антон Геращенко перерахував, які саме порушення ПДР буде фіксувати система автоматичної відеофіксації, передає finance.ua.
На першому етапі запуску автоматичної відеофіксації порушень на дорогах України система буде розпізнавати порушення швидкісного режиму. При цьому водії зможуть отримати SMS-оповіщення про перевищення швидкості на свій смартфон в разі реєстрації в «Електронному кабінеті водія».
Система буде фіксувати такі порушення:
«Спершу ця система працюватиме на перевищення швидкості. Після того програмне забезпечення дозволяє фіксувати проїзд по подвійній суцільній лінії, проїзд на червоне світло світлофора, і ще буде опція – це порушення правил, наприклад проїзд по захищеній смузі громадського транспорту», – розповів подробиці чиновник.
Також в МВС працюють над автоматичним розпізнаванням автомобілів, припаркованих з порушеннями.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…