Допуск до експлуатації автомобіля, переобладнаного для роботи на газовому паливі, дозволятиметься лише після проходження таким ТЗ техогляду
Міністерство внутрішніх справ пропонує запровадити для транспортних засобів на газу регулярне проведення обов’язкового технічного контролю (ОТК), простішими словами – техогляду. Варто зазначити, що це не просто ідея, озвучена кимось із чиновників на словах, а проєкт закону, розміщений на офіційному сайті відомства.
Допуск до експлуатації автомобіля, переобладнаного для роботи на газовому паливі, дозволятиметься лише після проходження таким ТЗ техогляду. Зараз для цього достатньо наявності сертифікату відповідності на обладнання.
Обов’язковому техогляду підлягатимуть всі транспортні засоби з ГБО, з періодичністю кожні 2 роки. Також ОТК слід буде провести одразу після переобладнання ТЗ, і з цього моменту відраховувати 2 роки для проведення наступного чергового ОТК. Однак строк чергового ОТК може виявитись і більш раннім: якщо котрийсь із компонентів ГБО має граничний термін експлуатації або чергової повірки, який спливає раніше двох років, то у протоколі ОТК буде зазначена ця, більш рання дата.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…