Німецька експертна організація TÜV Süd видала дочірній компанії Intel, яка отримав назву Mobileye, дозвіл на тестування автономних транспортних засобів в Німеччині на дорогах загального користування.
Ізраїльська компанія Mobileye була придбана ІТ-гігантом Intel в 2017 році за безпрецедентну для сфери систем автоматичної допомоги водіям суму в 15,3 млрд доларів США. Виробник мікропроцесорів покладає великі надії на самокеровані автомобілі і впевнений, що не прогадав. Успіхи Mobileye виглядають дивовижно. За останній рік компанія вивела на дороги Франції, Японії, Кореї та Ізраїлі кілька безпілотних автомобілів. Запуск тестування в Німеччині став «вишенькою на торті», адже це — серце самої передової автомобільної промисловості в світі.
Отриманий компанією Mobileye дозвіл дає право випустити безпілотні автомобілі на всі німецькі дороги від міст до сіл і на автобани з обмеженням швидкості до 130 км/год. Однак на початковому етапі в автомобілях буде присутній оператор, який в екстрених ситуаціях зможе перехопити керування транспортним засобом. Але це не применшує успіху Mobileye в Німеччині, оскільки досі такі автомобілі в цій країні тестувалися тільки на спеціальних полігонах.
Крім того, до кінця 2020 року компанія планує запустити масштабне тестування автопілотів на дорогах загального користування в інших європейських країнах. Все це обіцяє привести до того, що вже через 4 роки машина без водія на дорозі стане звичним явищем.
Замерзання лобового скла в автомобілі стає головною проблемою українських водіїв у зимовий період. Ранок багатьох…
Німецькі спорткари вирізняються своєю високою продуктивністю, витриманим стилем і видатною якістю збірки, однак і коштують…
Більшість українських водіїв регулярно порушують щонайменше одне правило ПДР і ризикують отримати за це штраф.…
Осінь поступово змінюється зимою, що лише посилює погодні умови, роблячи процес експлуатації автомобіля ще більшим…
Як відомо, поліція в Україні має право зупиняти транспортні засоби, але винятково за наявності певних…
Зимова експлуатація автомобіля і так несе в собі низку ризиків, а додаткові помилки з боку…