Вранці 26 грудня у Києві очікується сильний туман, видимість коливатиметься від 200 до 500 метрів. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації з посиланням на дані Укргідрометцентру.
У КМДА додали, що за рекомендаціями експертів, водіям під час керування автомобілем у тумані варто уникати різких маневрів на дорозі та знизити швидкість руху.
“При наявності протитуманних фар увімкнути їх спільно з ближнім світлом, тримати безпечну дистанцію з іншими автомобілями та при зупинці увімкнути аварійну світлову сигналізацію”, – рекомендують у держадміністрації.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…