Фотошпигуни опублікували знімки нового кроссовера Mazda, повідомляє «Твоя МАШИНА» .
Прихований під камуфляжем кросовер помітили недалеко від місцевої штаб-квартири марки. Можливо, це тестовий екземпляр позашляховика CX-5 нового покоління. Новинка може отримати задній привід і 6-циліндрові двигуни.
Помітних змін в дизайні мало. Можна помітити тонку решітку радіатора, допрацьовані бампери і капот, а також нову оптику. Хоча прототип виглядає масивніше, ніж модель актуального покоління.
Ймовірно, новинка буде побудована на новій платформі Large Architecture. Базова версія буде задньопривідною під капотом будуть 6-циліндрові двигуни. Передбачається, що найдоступніші модифікації позашляховика будуть оснащуватися 4-циліндровим 2,5-літровим бензиновим мотором.
Mazda CX-5 дебютує на початку 2022 року. Експерти припускають, що новинка отримає назву CX-50, але деякі вважають, що так буде називатися модифікація в кузові крос-купе.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…