На дорогах Києва вдалося сфотографувати новий туристичний автобус з футуристичним кузовом вітчизняного виробництва. Про це повідомляє 1od.in.ua.
За основу був узятий серійний туристичний автобус ATAMAN А096 черкаського виробництва. Позаду – реактивні сопла, з боків – декоративні панелі, що прикривають колеса і створюють ілюзію бесколесності. У салоні базової моделі – 35 комфортабельних крісел.
Автобус з дуже незвичайною зовнішністю зробили для дитячих екскурсій. До слова, багато елементів кузова підсвічуються, але в денний час доби, звичайно, цього не побачити.
Багато водіїв вважають, що камери автоматичної фіксації швидкості «бачать» автомобіль лише за кілька десятків метрів.…
Невелика аварія на дорозі часто стає причиною стресу: водії поспішають, хвилюються та можуть припуститися помилок…
В інтернеті досі можна зустріти пропозиції «отримати водійське посвідчення без іспитів», «купити права онлайн» або…
Надійність автомобіля залишається одним із головних критеріїв під час купівлі, особливо якщо йдеться про машину…
У Головному сервісному центрі МВС нагадали, що після купівлі автомобіля власник має лише 10 днів…
Автомобілі BMW давно заслужили репутацію машин, що поєднують динаміку, комфорт і сучасні технології. Проте навіть…