ОККО, WOG, Socar і “Альянс Ойл Україна” відновили імпорт бензину марки А-95 виробництва польського НПЗ в місті Плоцьку, що належить концерну “Орлен”. Про це повідомляє enkorr.
Відзначається, що в останній раз поставки польських бензинів в Україну здійснювалися в травні 2017 року.
Поставки відновилися в грудні. Тоді було сумарно поставлено 4,5 тис. тонн. Ще 2,6 тис. тонн було імпортовано за 8 днів січня.
Найбільшим постачальником став WOG, імпортувавши 3,2 тис. тонн. ОККО поставила 2,6 тис. тонн, Socar – близько 1 тис. тонн, “Альянс Ойл Україна” – 0,3 тис. тонн.
У січні-травнем 2017 року до припинення імпорту, з Польщі в Україну було поставлено 19,2 тис. тонн бензинів. Основними одержувачами польського А-95 були WOG, “Альянс Ойл Україна” і Socar.
Нагадаємо, крім бензинів, в травні зупинився також імпорт ДТ. За 5 місяців 2017 р імпорт ДТ склав 26,9 тис. тонн.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…