Прес-служба Укравтодору повідомила про те, що в Україні до 01 червня 2021 року буде перекрито дві важливі траси в зв’язку з будівництвом розв’язок.
Через використання важкої техніки, яка потрібна для будівництва перекрили трасу М-06 Київ-Чоп та М-05 Київ – Одеса.
На трасі М-06 Київ-Чоп перекритий лівий проїзд біля Стоянки (км 21 + 767) в напрямку столиці. Рух транспортних засобів в обох напрямках буде перенесений на праву частину дороги (в західному напрямку).
Траса М-05 Київ – Одеса перекрита в районі Чабанів (км 15 + 390), там рух буде здійснюватися однією смугою по лівій стороні, в напрямку столиці.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…