Новости

У мережі розкрили дизайн нового кросовера Honda

Кросовер Honda N7X вийде в якості позашляховика, який більше використовується на асфальтованих дорогах. Відбудеться це в першу чергу в Індонезії.

Машина дебютувала як інкогніто, адже виробник не розповів про характеристики і перспективи цієї серії машини.

Є чутки, що ця новинка є другим поколінням відомої BR-V, яка дебютувала в 2016 році.

Новинка Хонда виглядає сучасно і солідніше попередньої версії. Замість протитуманних фар машина оснащена світлодіодними смужками. Яким на вигляд буде салон поки невідомо.

Точних даних про мотор ще немає, але можливо, це буде 1,5-літровий бензиновий двигун з чотирма циліндрами. Відомо також, що машина буде з переднім приводом.

Recent Posts

Картон під радіатор: чому водії ризикують спалити двигун, користуючись цим лайфхаком

Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…

05.12.2025

Купівля вживаного авто: які машини краще обійти стороною

Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…

05.12.2025

Японці масово орендують авто, але на них не їздять: для чого їм машини

У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…

05.12.2025

ТОП-5 помилок на перехрестях, через які водії залишаються без грошей і нервів

Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…

05.12.2025

Навіщо потрібна ледь помітна чорна смуга на дзеркалі: ця дрібниця може врятувати вас від аварії

Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…

05.12.2025

Як за 100 гривень захистити двері авто від подряпин на парковці: порада, що працює

Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…

05.12.2025