Нещодавно китайський автобренд Haval презентував новий позашляховик під назвою Raptor. Тепер у мережу потрапили фото агресивної модифікації цього автомобіля – Black Warrior.
Ключовою відмінністю хардкорного Raptor став чорний колір кузова. Також модель отримала змінені радіаторні решітки, корпуси зовнішніх дзеркал та чохол запасного колеса на п’ятих дверях. У салоні також переважає темний колір.
У технічному плані хардкорний Raptor Black Warrior серйозних змін не зазнав. У базовій комплектації позашляховик використовує гібридну силову установку Hi4, що включає 1,5-літровий бензиновий двигун і два електромотори сумарною потужністю 383 к.с. Вартість авто починається від 27200 доларів.
Серед українських автомобілістів поширена думка, що автомобіль, який вже пройшов 200 000 кілометрів, доживає останні…
Від перегріву двигуна в автомобілі ніхто з водіїв не застрахований. Дана неприємність може раптово трапитись…
Тиск, який останніми роками створюється електрокарами та гібридами на дизельні авто, просто неймовірний. Однак цей…
Студенти технічного центру Audi у Некарзульмі презентували свій новий проект, що являє собою концепт GT50.…
Останнім часом українці почали скаржитися на посилення контролю на кордоні з Молдовою. Про це повідомляє…
Нове дослідження JD Power проаналізувало фірмові мобільні додатки автомобільних брендів і з’ясувало, якими з них…