Американська компанія Ford показала оновлений плагін-гібридний пікап Ranger. На електричній тязі джип може проїхати 45 км.
Як силову установку Ford Ranger використовує 2,3-літровий бензиновий турбомотор EcoBoost та електродвигун. Очікується, що сумарна потужність агрегатів значно перевищить позначку 270 к.с.
Відзначається також наявність в оснащенні системи Pro Power Onboard, яка включає наявність декількох розеток на дверях багажника і в салоні. Виробник запевняє, що батарея PHEV здатна запитати кілька інструментів та приладів.
На конвеєр плагін-гібридний Ford Ranger стане наприкінці 2024 року, а перші продажі повинні початися через рік.
Більшість водіїв навіть не здогадуються, що ризикують на дорозі через банальну помилку. За даними Interia,…
У більшості машин сьогодні можна знайти все – від зарядок до аптечок. Але якщо побачите…
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…