Японська компанія Honda офіційно презентувала свій оновлений седан Accord. Бренд показав знімки моделі на своїх офіційних ресурсах.
Ключовою особливістю седана стала поява фішки-контролера Experience Selection Dial на передній панелі. Цей пристрій дозволяє водієві керувати цілою низкою функцій – від вибору кольору атмосферного підсвічування до керування мультимедіа та клімат-контролем. Інформаційно-розважальна система в салоні матиме 10,2-дюймовий екран замість 7-дюймового, як у попередній версії авто. Загалом новий Accord отримає непогане оснащення вже у базовій комплектації.
На японському ринку новий Accord буде продаватися лише з однією гібридною силовою установкою. Остання включає 2,0-літровий бензиновий мотор і два електричні агрегати. Сумарна віддача установки повинна становити не менше 200 к.с.
Більшість водіїв навіть не здогадуються, що ризикують на дорозі через банальну помилку. За даними Interia,…
У більшості машин сьогодні можна знайти все – від зарядок до аптечок. Але якщо побачите…
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…