Китайська компанія Chery презентувала свій новий кросовер Omoda 5 на електричній тязі. Новинка здивувала своїм стильним дизайном, недорогою ціною та непоганим оснащенням.
Паркетник випускається із орієнтиром на європейський ринок. За габаритами він порівняний з Tesla Model Y, хоча нав’язати повноцінну конкуренцію американському електрокару йому навряд чи під силу. Модель Chery Omoda 5 має 204-сильну установку під капотом та батарею на 61 кВтг, яка нібито дозволяє проїхати без підзарядки до 450 км.
В оснащення Omoda 5 входить двозонний клімат-контроль, бездротові зарядки для гаджетів, панорамний дах, підігрів керма та сидінь. Вартість новинки оцінюється щонайменше 30 тисяч євро. На ринок кросовер вийде наступного року.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…