На Кременчуцькому автозаводі на полігоні випробували новий позашляховий сідельний тягач КрАЗ-6510ТЕ. Як видно з відео з випробувань, вантажівка здолала всі підйоми і бездоріжжя, що оцінило його на міцність і надійність на «відмінно».
Трансмісію доповнюють механічна двоступенева «раздатка» і блокування 3 з 4 диференціалів: міжосьового і міжколісних на передній і задній осі. З огляду на хорошу як для тягача геометрію – машина протягне фуру де завгодно.
Колісна формула нової моделі – 6х6, компоновка безкапотна. Двигун – рядна “шістка” потужністю 460 к.с. Кабіна всередині досить комфортна, з зручними анатомічними кріслами і спальником, зручною сучасною панеллю приладів.
Повна маса тягача становить 28 тонн, а допустиме навантаження на сідло – 17 тонн.
Джерело Автонювс
У більшості машин сьогодні можна знайти все – від зарядок до аптечок. Але якщо побачите…
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…