Skoda

Skoda показала перше офіційне фото нової Octavia 2024

Чеський автовиробник Skoda готується до прем’єри свого оновленого ліфтбека Octavia 2024. Наживо новинку покажуть у лютому, але вже зараз можна розглянути перші офіційні фотографії автомобіля.

Компанія опублікувала тизер моделі, де можна помітити дуже акуратні зміни. Зокрема, впадає у вічі доопрацювання передньої оптики, збільшення площі фальрадіаторної решітки та заміна бампера. У задній частині очікуються зміни ліхтарів та бампера. Також інсайдери обіцяють появу нових кольорів кузова, а також зміну дизайну колісних дисків.

Моторна гама Skoda Octavia, як і раніше, буде в діапазоні 1,5-2 л. На вибір покупцям запропонують бензинові, дизельні та гібридні варіанти силових установок.

Recent Posts

Дива німецького автопрому: 7 найнезвичайніших Mercedes, які колись існували

Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…

14.01.2026

«ЗЛЮКА», «ШАНОВНА», «МУРЧІК»: найкумедніші індивідуальні номери на авто, які замовляли у 2025-му

У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…

14.01.2026

Українським водіям у селах і райцентрах загрожують штрафи в десятки тисяч гривень: за що карають

У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…

14.01.2026

Топ-7 «вічних» дизельних двигунів

Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…

13.01.2026

Стійкість до корозії: авто яких марок швидко іржавіють

Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…

13.01.2026

В два заходи: як правильно заводити машину взимку, щоб не нашкодити двигуну

Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…

12.01.2026