Categories: Концепти

McLaren представив унікальний гіперкар

Британська автокомпанія McLaren представила прототип нового гіперкара, розроблений на архітектурі McLaren 720S і носить маркування BP23

Унікальність авто у тому, що це перша модель створена McLaren з центральним розташуванням водійського крісла після популярного F1. Новинка повинна змінити в модельному ряду гібрид McLaren P1.

Гіперкар стане найшвидшим автомобілем компанії. Машину оснастять дверима, що відкриваються вгору, удосконалять набір аеродинамічних компонентів, карбонову конструкцію. Під капотом встановлять 1000-сильну гібридну установку.

Всього інженери компанії мають намір побудувати 106 примірників. Кожен з них вже знайшов свого власника.

За таку автівку доведеться віддати 1,65 млн фунтів стерлінгів. Клієнти отримають свої авто в 2019 році.

 

Recent Posts

Японці масово орендують авто, але на них не їздять: для чого їм машини

У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…

05.12.2025

ТОП-5 помилок на перехрестях, через які водії залишаються без грошей і нервів

Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…

05.12.2025

Навіщо потрібна ледь помітна чорна смуга на дзеркалі: ця дрібниця може врятувати вас від аварії

Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…

05.12.2025

Як за 100 гривень захистити двері авто від подряпин на парковці: порада, що працює

Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…

05.12.2025

Індикатор зі знаком оклику на панелі авто: коли це дрібниця, а коли небезпека

Багато водіїв лякаються, коли на панелі загоряється червоне коло зі знаком оклику. Зазвичай це сигнал…

04.12.2025

Чому не варто заправляти авто «під зав’язку»: пояснення автомеханіка

Багато водіїв намагаються рідше заїжджати на АЗС, заправляючи бак «до відмови». Та, за словами автомеханіків,…

04.12.2025