Концепти

Skoda показала альтернативу кросоверу Kamiq (фото)

Компанія Skoda поділилася першими офіційними зображеннями концепту нового кросовера, серійне виробництво якого стартує уже цьогоріч.

Skoda Vision IN являє собою компактний кросовер довжиною приблизно 4,26 метра. Очікується, що Skoda Vision IN буде орієнтований виключно на індійський ринок, тоді як «брат» в особі Kamiq призначений для Європи.

В основі нового кросовера лежить новітня модифікація модульної платформи – MQB A0 IN. Приблизно така ж платформа є основою для бразильських Volkswagen T-Cross, Polo і Nivus.

Дебют концепту Skoda Vision IN відбудеться на початку лютого на виставці Auto Expo в індійському Делі.

Recent Posts

Дива німецького автопрому: 7 найнезвичайніших Mercedes, які колись існували

Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…

14.01.2026

«ЗЛЮКА», «ШАНОВНА», «МУРЧІК»: найкумедніші індивідуальні номери на авто, які замовляли у 2025-му

У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…

14.01.2026

Українським водіям у селах і райцентрах загрожують штрафи в десятки тисяч гривень: за що карають

У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…

14.01.2026

Топ-7 «вічних» дизельних двигунів

Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…

13.01.2026

Стійкість до корозії: авто яких марок швидко іржавіють

Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…

13.01.2026

В два заходи: як правильно заводити машину взимку, щоб не нашкодити двигуну

Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…

12.01.2026