Кросовер SsangYong Korando/Actyon нового покоління, нарешті, нагадав про себе. Перший тизер з ним напередодні з’явився в соціальних мережах корейського виробника. Публічна прем’єра автомобіля відбудеться вже в березні – або на автосалоні в Сеулі, або на окремому заході.
Зараз автомобіль позначається заводським індексом C300. Очікується, що зі зниженимм силуетом і більш похилим дахом новий Actyon зможе розширити свою цільову аудиторію і стати найуспішнішою моделлю в історії бренду.
Справедливості заради нагадаємо, що, крім нового дизайну, корейці також обіцяли наділити кросовер сучасним салоном з цифровою панеллю приладів і переглянутою лінійкою двигунів.
Більш детальну інформацію про новинку розкриють безпосередньо на презентації навесні.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…