Автовиробники часто вказують для автомобілів витрату палива, яка на практиці може бути більше. Британські експерти журналу What Car?, протестувавши кілька десятків дизельних машин, назвали найбільш потужні і економні з них. І це реальна витрата палива. Її можна досягти при акуратному водінні.
Kia Sportage – це відмінний сімейний кросовер. У нього просторий салон і досить великий набір обладнання. Він оснащується дизельним двигуном 1.7 CRDi. З ним витрата палива становить 4,58 л на сотню кілометрів.
Opel Insignia Grand Sport в базовій комплектації має досить доступну ціну і хороший набір обладнання. Під капотом розташовується 1,6 л дизельний мотор потужністю 134 к.с. Витрата палива – 4,54 л на 100 км.
Nissan Qashqai постійно входить в число найбільш продаваних автомобілів в Україні. З двигуном 1.5 dCi 110 він витрачає на сотню кілометрів шляху всього 4,53 л палива.
У купе BMW 4 Series є кілька варіантів двигунів, але ми рекомендуємо версію 420d. Вона відмінно поєднує в собі потужність і економну витрату палива (4,52 л на 100 км). Любителів свіжого повітря зацікавить версія в кузові кабріолет.
Ford Focus з двигуном 1.5 TDCI 120 забезпечує не тільки непогані динамічні характеристики, але і економне споживання палива (4,49 л на 100 км). Це один з кращих в світі сімейних хетчбеків.
Ford Mondeo не відноситься до преміального сегменту, так що ціни на нього прийнятні. При цьому він простий в управлінні, маневрений і гарантує комфортну поїздку. Під капотом знаходиться двигун 1.5 TDCi, завдяки чому на сотню кілометрів шляху витрачається всього 4,38 л палива.
Універсал Skoda Superb Estate зручний в управлінні і у нього просторий салон з не менш просторим багажником. З двигуном 2.0 TDI 150 на 100 км потрібно всього 4,29 л палива.
Renault Kadjar довів, що навіть сімейний кросовер може витрачати мало палива. Реальна витрата палива з двигуном 1.5 dCi 110 – 4,26 л на 100 км.
Seat Leon – красивий сімейний хетчбек. У більшості комплектацій у нього багато корисного обладнання. І зі швидкістю у нього теж все в порядку. При цьому він витрачає лише 4,2 л дизельного палива на 100 км.
Opel Astra коштує дешевше, ніж його головний конкурент Volkswagen Golf. Нова Astra витрачає на сотню кілометрів шляху всього 4,18 л палива.
Багато водіїв лякаються, коли на панелі загоряється червоне коло зі знаком оклику. Зазвичай це сигнал…
Багато водіїв намагаються рідше заїжджати на АЗС, заправляючи бак «до відмови». Та, за словами автомеханіків,…
Автомобіль – це не гаджет. Тут усе має працювати інтуїтивно, без роздумів. Але деякі виробники…
Toyota вирішила не поспішати з новим поколінням Corolla. Як пише Motor.es, замість цього японці оновили…
Після завершення виробництва Ford Focus компанія вже готує його наступника. І він стане не хетчбеком,…
Kia опублікувала загадковий тизер нового спортседана, який може стати духовним спадкоємцем легендарного Stinger, повідомляє Carscoops.…