Липкі речовини з дерев, а також пташиний послід можуть завдати шкоди лакофарбовому покриттю машини при невчасному видаленні. Про це повідомив фахівець із дітейлінгу.
Експерт розповів, що сліди від клейкого соку липи, що залишаються на лакофарбовому покритті машини, дуже важко видалити. Вони роз’їдають лакофарбове покриття, коли транспортний засіб нагрівається на сонці і лак стає еластичнішим.
Крім того, засохлий пташиний послід через взаємодію з поверхнею кузова автомобіля потім може злізти разом з лакофарбовим покриттям, повідомив Данило Скребов.
За його словами, аналогічну небезпеку для машин також несуть почки тополі, на яких є клейкі речовини. Такі забруднення потрібно видаляти якнайшвидше, проблеми можуть виникнути, якщо вони залишаться на кузові машини протягом 2-3 тижнів.
“Плями бензину, що залишаються навколо горловини бензобака після неакуратної заправки, не завдадуть шкоди фарбі, проте після висихання їх досить важко видалити”, – сказав експерт.
Український автомобільний блогер Roma Urraco поділився зі своїми підписниками у Facebook фотографіями своєї чергової унікальної…
Гідравлічні циліндри є одним з основних елементів гідравлічних систем - їх робота дозволяє різним типам…
Спортивні автомобілі цінуються не тільки за їхню швидкість, динаміку і потужність, а й за здатність…
Сьогодні ціни на пальне в Україні високі як ніколи, що змушує водіїв частіше замислюватися про…
Під час купівлі вживаного автомобіля завжди на перше місце виходить такий параметр, як надійність, особливо,…
Зима на носі й українським автомобілістам слід бути готовим до найсуворіших її проявів, щоб вони…