В умовах воєнного стану і повномасштабного вторгнення РФ українці стикаються з безліччю обмежень, зокрема і в питаннях оформлення/переоформлення документів. Юрист Неля Романенко на порталі b2bconsul у зв’язку з цим пояснила, чи справді громадянам чоловічої статі для постановки або зняття з обліку транспортного засобу потрібно відвідувати Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП) Міноборони.
Читайте також:
Як не отримати штраф за встановлення ГБО на автомобіль: у МВС дали відповідь
І швидкість перевищувати не треба: три небезпечні маневри, за які автомобіль зупинить поліція
Експерт заявила, що вимог пред’являти військово-обліковий документ або надавати інші відомості про перебування на військовому обліку під час перереєстрації автомобіля не існує. Вона наголосила, що немає жодного нормативно-правового акта, який регламентував би подібну необхідність. Романенко також звернула увагу, що відсутність військового квитка в автовласника не може бути підставою для відмови в наданні послуг у сервісному центрі МВС.
Також юрист рекомендувала тим громадянам, які не хочуть особисто відвідувати установу для перереєстрації автомобіля, звернутися до нотаріуса для оформлення довіреності на здійснення відповідних дій іншою особою.
Дизельні “довгожителі” існують і в 2026 році, але секрет не в магії бренду, а в…
Водії досі вірять у «плюс 20 км/год», але це не “легальний бонус”, а межа, після…
Де в Україні вимірюють швидкість TruCAM, скільки ділянок під контролем та які штрафи у 2026…
Дизель в Україні у 2026 році знову «підняв голову» в статистиці, але це не означає…
Після зими мотор і підкапотний простір отримують удар від перепадів температур, вологи та солі. Ось…
Страховий випадок найчастіше починається з ДТП, а не з поломки. Пояснюємо, чому у 2026 році…