Ціни на паливо ростуть не тільки в Україні. Але далеко не всі автомобілісти терплять це. Так нещодавно французькі автолюбителі показали всьому світу як ставляться до дорогого бензину, пише MMR.
Причому своє незадоволення французи показали не в Мережі, а наочно і відкрито заявили про те, що платити стільки за бензин або дизель не мають наміру.
Група людей в помсту за високі ціни завалила заправку гноєм. У Мережі коментатори захоплюються тим, що французи готові за себе постояти.
Ринок автолізингу в Україні вже не те диво, яким був пару років тому — тепер…
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…