У Хмельницькому невідомі борці з неправильною парковкою дряпають машини водіїв, які ставлять свої авто на місця, призначені для осіб з інвалідністю, пише ВСВІТІ.
Відповідне фото опублікував у Facebook місцевий житель Олександр Зорян.
За словами чоловіка, його знайома залишила авто біля “Епіцентру” на місці для інвалідів.
“Пояснила, що приїхала з дитиною, а там просто було місце. Подряпані двоє дверей. Ремонт оцінили в 5000 (тачка не застрахована). Дуже здивувався, коли в той же день розповів цю історію таксисту, і він сказав, що тільки в їхній службі таксі таких випадків було вже ТРИ! Всі після парковки на місці для інвалідів“, – написав він.
За словами місцевого жителя, в одному з випадків свідки бачили молодих людей у капюшонах.
“Попередьте друзів і знайомих. Швидше за все в місті орудує банда “месників”, – припустив чоловік.
Цю інформацію прокоментував у Facebook спікер патрульної поліції Хмельницького Роман Мартинюк.
“Якщо такі випадки дійсно мали місце, рекомендую постраждалим написати заяви в поліцію. За пошкодження майна передбачена відповідальність перед законом“, – написав він.
Спікер поліції також повідомив, що водіям, які порушили правила паркування, буде виписаний штраф від 1020 до 1700 гривень відповідно до частини 5 статті 122 КУпАП.
Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…
У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…
У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…
Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…
Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…
Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…