У Верховній Раді готуються посилити покарання за гучну їзду. Інформація про штрафи до 34 тисяч гривень сколихнула суспільство. Проте парламентарі поспішили заспокоїти «гонщиків» — каратимуть не всіх.
Глава депутатської фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія уточнив, що законопроект №9564 розрахований на водіїв гучних мотоциклів та спорткарів лише, якщо вони порушують гранично допустимі параметри гучності в межах населених пунктів.
«За їхніми межами, як і раніше, зможете тренуватися і проводити змагання», — заявив нардеп. Арахамія додав, що гонщикам у населених пунктах слід думати про людей, які переживають стрес від війни.
Раніше стало відомо, що за перше порушення гучного режиму водіїв каратимуть штрафом у 17 тисяч гривень. За повторне передбачено покарання вдвічі вище із позбавленням прав на півроку.
Купуючи новий автомобіль, варто рахувати не лише його ціну в автосалоні. Через кілька років машину…
В Україні планують посилити контроль за водіями, які систематично порушують правила дорожнього руху. Окрім нових…
З 20 серпня 2026 року на дорогах України почнуть працювати 50 нових комплексів автоматичної фіксації…
На вторинному ринку приваблива ціна автомобіля далеко не завжди означає вигідну покупку. Машина, яка коштує…
Кросовери залишаються беззаперечними фаворитами українців не лише серед нових автомобілів, а й на ринку імпорту…
Купуючи автомобіль, багато водіїв звертають увагу лише на його ціну. Проте вже через кілька місяців…