Голова Громадської ради при МВС, радник Міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко повідомив про нову схему шахрайства на дорогах. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
Останнім часом виникає все більше запитань відносно фото-відео фіксації порушення правил дорожнього руху. У столиці учасники дорожнього руху звертають увагу на величезну кількість камер вздовж дороги, пов’язуючи їх якраз із фіксуванням швидкісного режиму.
Розшифровую. Встановленням камер відеоспостереження на столичних вулицях займається київська міська влада і вони не мають відношення до контролю швидкісного режиму. В той же час таке відеоспостереження є практикою більшості міст Європи, США, Канади, Японії та багатьох інших розвинутих країн світу. Вони дуже допомагають контролювати безпеку і, у разі скоєння правопорушення чи злочину, їх допомогу важко переоцінити. Крім того вони несуть і превентивні функцію – мало хто свідомо піде на злочин, розуміючи, що всі його переміщення будуть зафіксовані і, як наслідок, особу буде обов’язково встановлено.
Ще одним актуальним питанням останнім часом стало отримання водіями СМС із повідомленням, буцімто вони порушили швидкісний режим.
Дизайн, салон, престиж. Але щойно зламається – готуйте гаманець. Деякі популярні кросовери з Німеччини виглядають…
У салоні продавець охоче розповідає про опції, колір, комплектацію. Але про трансмісію більшість водіїв питає…
За перше півріччя 2025 року в Україні зареєстровано 7318 легковиків з Китаю, повідомляє асоціація "Укравтопром".…
У 2025 році Euro NCAP уже перевірила 20 нових моделей, повідомляє WhatCar. Тільки дві з…
На пункті пропуску «Шегині–Медика» львівські митники натрапили на майстерно замаскований вантаж. Під підозру потрапив 33-річний…
У Toyota готують відповідь Mitsubishi Delica. Як пише видання Best Car, компанія розробляє новий мінівен…