Голова Громадської ради при МВС, радник Міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко повідомив про нову схему шахрайства на дорогах. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.
Останнім часом виникає все більше запитань відносно фото-відео фіксації порушення правил дорожнього руху. У столиці учасники дорожнього руху звертають увагу на величезну кількість камер вздовж дороги, пов’язуючи їх якраз із фіксуванням швидкісного режиму.
Розшифровую. Встановленням камер відеоспостереження на столичних вулицях займається київська міська влада і вони не мають відношення до контролю швидкісного режиму. В той же час таке відеоспостереження є практикою більшості міст Європи, США, Канади, Японії та багатьох інших розвинутих країн світу. Вони дуже допомагають контролювати безпеку і, у разі скоєння правопорушення чи злочину, їх допомогу важко переоцінити. Крім того вони несуть і превентивні функцію – мало хто свідомо піде на злочин, розуміючи, що всі його переміщення будуть зафіксовані і, як наслідок, особу буде обов’язково встановлено.
Ще одним актуальним питанням останнім часом стало отримання водіями СМС із повідомленням, буцімто вони порушили швидкісний режим.
Гібридні модифікації автомобілів сьогодні часто сприймаються більше як транзитний перехід на шляху до повної електрифікації,…
Угар моторного мастила - одна з найпоширеніших і водночас ігнорованих проблем серед автомобілістів. Непомітний для…
Якщо мова заходить про німецькі кросовери, то, поряд з високою якістю і витриманим стилем, на…
Багато водіїв вважають, що регулярно мити машину, особливо взимку, зовсім необов'язково, і взагалі - це…
Сьогодні ми звикли, що повноцінний автомобіль важить понад тонну, але в історії автомобілебудування були випадки,…
Позашляховик Toyota Land Cruiser давно став іконою у своєму сегменті, пропонуючи розкіш, комфорт і надійність…