Іноді при вимірюванні рівня алкоголю в крові препаратом Drager Alcotest показник виявляється на рівні технічної похибки, передає «Твоя МАШИНА».
Так, відповідна справа №935/2004/21 була нещодавно закрита суддею Коростишівського районного суду Житомирської області. Обвинуваченого притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч. 1 КУпАП у зв’язку з відсутністю події та складу адміністративного правопорушення. Справа в тому, що у водія було виявлено алкоголь у крові, але показник був на рівні технічної похибки.
Згідно з технічними характеристиками приладу Drager Alcotest 6820, межі допустимої похибки в робочих умовах для масової концентрації алкоголю в повітрі, що видихається наступні: абсолютна похибка +/- 0.02 проміле – в діапазоні від 0 до 0.2 проміле, відносна похибка: понад 0.2 проміле; для масової концентрації алкоголю у крові: абсолютна похибка: +/- 0.04 проміле в діапазоні від 0 до 0.4 проміле; відносна похибка: +/- 10% – у діапазоні понад 0.4 проміле.
При аналізі відеозапису, на якому водія оглядають на предмет сп’яніння, видно, що результат «Драгера» становив 0,22 проміле, що відповідає технічній похибці. Таким чином, на підставі цих даних водій не може бути звинувачений у їзді у нетверезому стані.
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…
Заміна свічок запалювання, поряд з оновленням моторного мастила, є базовою процедурою, яку часто виконують українські…
Коли справа доходить до заміни коліс, проведення технічного обслуговування або виконання інших завдань, пов'язаних з…
На тлі подорожчання автомобільного палива, а також важкого фінансового становища українців на ринку став частіше…
Сьогодні автовиробники заради економії стали частіше випускати машини без штатного запасного колеса, що підвищує ризик…
Сьогодні гаджети є частиною повсякденного життя більшості українських автомобілістів. Тож не дивно, що великою популярністю…