Новости

Компанія Mazda запатентувала автомобіль з вертолітним майданчиком

Компанія Mazda запатентувала досить незвичну деталь для автомобіля. Йдеться про злітно-посадковий майданчик для дрону, який встановлюватиметься на заднє скло і виступатиме своєрідним портом, що забезпечує зв’язок квадрокоптера з електричним авто.

Так, завдяки цьому майданчику квадрокоптер зможе оперативно з’єднуватись з електронними системами транспортного засобу, за допомогою яких можна дистанційно керувати ним, не виходячи з авто, а також самостійно злітати та приземлятися навіть під час руху машини, при цьому буде виключенa можливість помилкових приземлень на інші транспортні засоби.

Автовиробник поки що ніяк не коментував свій патент. Можливо, цей майданчик стане опцією, яку можна буде придбати для топових комплектацій деяких моделей.

Recent Posts

Дива німецького автопрому: 7 найнезвичайніших Mercedes, які колись існували

Mercedes-Benz асоціюється з класикою, але в історії бренду були експерименти, які ламають стереотипи: хетчбек 190E,…

14.01.2026

«ЗЛЮКА», «ШАНОВНА», «МУРЧІК»: найкумедніші індивідуальні номери на авто, які замовляли у 2025-му

У 2025 році українці замовили понад 20,5 тис. комплектів індивідуальних номерів — на третину більше,…

14.01.2026

Українським водіям у селах і райцентрах загрожують штрафи в десятки тисяч гривень: за що карають

У райцентрах і селах водії скутерів, мопедів і мототехніки часто їздять без реєстрації та потрібної…

14.01.2026

Топ-7 «вічних» дизельних двигунів

Ці дизельні двигуни заслужили репутацію «вічних»: прості конструкції, мінімум слабких місць і ресурс до 500…

13.01.2026

Стійкість до корозії: авто яких марок швидко іржавіють

Корозія стає для автомобіля справжнім вироком, який повільно, але впевнено вбиває машину. Рано чи пізно…

13.01.2026

В два заходи: як правильно заводити машину взимку, щоб не нашкодити двигуну

Останні роки в Україні були відносно «м’які» зими, тому цьогорічний січень своїми сильними морозами та…

12.01.2026