Компанія Lexus показала прототипи двох нових електромобілів. Електричні седан та суперкар запустять у серійне виробництво найближчими роками. Їм обіцяно запас ходу близько 700 км, повідомляє «Твоя МАШИНА».
Концепт чотиридверного Lexus Electrified Sedan Concept має прийти на зміну моделі IS. Новинка схожа на цю машину у профіль із-за довгого капота та укороченої «корми».
На відміну від бензинового аналога, електромобіль Lexus – швидший та обтічний. Він отримав широкі повітрозабірники та висувні дверні ручки.
Lexus Electric Supercar Concept, своєю чергою, має прийти на зміну купе LFA. Він, як і седан, має динамічний дизайн із довгим капотом.
Про характеристики Lexus Electrified Sedan Concept поки що замовчують. Відомо, що машина може розганятися до сотні за 2 секунди. Купе хочуть обладнати інноваційною твердотільною батареєю, завдяки якій запас ходу складе приблизно 700 км. Передбачається, що такою ж батареєю оснастять і седан.
Українські водії з досвідом добре знають старий спосіб зимового прогріву авто – шматок картону під…
Купівля машини з пробігом схожа на гру з непередбачуваним фіналом. Зовні авто може виглядати доглянутим,…
У Японії каршеринг став частиною щоденного життя, але останні дослідження показали дивну тенденцію. Як з'ясувала…
Перехрестя – це місце, де навіть досвідчений водій може схибити. Тут усе вирішують секунди. Один…
Багато водіїв навіть не замислюються, чому на бокових дзеркалах деяких авто видно тонку чорну лінію.…
Якщо щодня паркуєтесь у дворі чи біля супермаркету, ви точно бачили, як двері сусіднього авто…