З 1 вересня відбудуться зміни в організації руху транспорту на кордоні з Польщею. Цей пілотний проєкт, націлений на мінімізацію черг із транспортних засобів, передбачає тимчасову зміну категорій пунктів пропуску українсько-польської ділянки кордону (4 пункти пропуску – до 7,5 т і 4 пункти пропуску – понад 7,5 т).
Чиновники стверджують, що ріст транспортних потоків через наявні пункти пропуску в напрямку західного кордону під час війни збільшився настільки, що значно перевищив проєктні потужності. Через це перед ними виникають довжелезні черги, особливо з вантажівок – на деяких пунктах пропуску вони сягають десятків кілометрів. Водії в чергах стоять тижнями.
Експеримент, який буде продовжуватись протягом вересня 2022 року, повинен зменшити ці черги. Він полягає в тому, що пункти пропуску будуть розділені на “легкові” , “вантажні” та “для великих вантажівок”. Так, рух транспортних засобів повною масою до 7,5 тонн повинен буде проходити лише на менших пунктах пропуску, тобто «Устилуг-Зосин», «Грушів-Будомеж», «Смільниця-Кросценко», «Угринів-Долгобичув».
Натомість легкі вантажівки повною масою до 7,5 тонн не будуть пропускати у тих пунктах пропуску, де їздять “фури”:
«Рава-Руська – Хребенне»;
«Краківець – Корчова»;
«Шегині – Медика»;
«Ягодин – Дорогуск».
За результатами пілотного проекту буде прийняте рішення щодо необхідності впровадження такого порядку організації руху транспортних засобів на українсько-польському кордоні на постійній основі, – стверджують в Держмитслужбі.
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…
Заміна свічок запалювання, поряд з оновленням моторного мастила, є базовою процедурою, яку часто виконують українські…
Коли справа доходить до заміни коліс, проведення технічного обслуговування або виконання інших завдань, пов'язаних з…
На тлі подорожчання автомобільного палива, а також важкого фінансового становища українців на ринку став частіше…
Сьогодні автовиробники заради економії стали частіше випускати машини без штатного запасного колеса, що підвищує ризик…