Верховна Рада повертає акциз на паливо, який було ліквідовано після початку повномасштабної війни. Він становитиме чотири гривні за літр на бензин та дизель, і вдвічі менше – на автогаз. Але повернення акцизів не матиме суттєвого впливу на вартість палива.
Українцям не варто боятися суттєвого підвищення вартості палива після набрання чинності законом про акцизи. Влада повинна активізувати перевірки якості палива та розцінок на нього на вітчизняних заправках та розібратися з роботою нелегальних міні-НПЗ.
Крім того, світовий ринок нафти показує непогану динаміку зниження. Наприклад, нафта марки Brent впала до 88 доларів за барель, хоча на початку літа була на позначці 120 плюс.
Це досить суттєве зниження, яке має спонукати АЗС зменшити розцінки, навіть коли знову запрацюють акцизи.
Втім, бізнесмени вже знають, що паливо потрібне всім і його куплять навіть за завищеними цінами. На додачу, власники АЗС тримають цей запас у ціні, тому що акцизи на паливо прив’язані до курсу євро і ринок має стежити за курсом гривні, ослаблення якої тягне за собою збільшення витрат на закупівлю палива та податки.
Постійне зростання цін на автомобільне паливо часто змушує українців запасатися бензином завчасно. При цьому варто…
Якщо ви купуєте старий кросовер із прицілом на вигідний перепродаж через кілька років, то варто…
Сучасні автомобілі - це вже не просто засіб пересування, а справжній технологічний шедевр. Більшість водіїв…
Кросовери сьогодні на піку популярності, а середньорозмірні моделі додатково привертають до себе увагу за рахунок…
Каталітичний нейтралізатор або каталізатор є невід'ємною частиною сучасного автомобіля з ДВЗ. Їхнім головним завданням є…
Заміна свічок запалювання, поряд з оновленням моторного мастила, є базовою процедурою, яку часто виконують українські…