У 2020 році була введена система автофіксації. Протягом трьох років до системи підключили 270 стаціонарних технічних засобів контролю і 4 рухомі пристрої у спецавтомобілях “Фантом”. Про це розповів Олексій Білошицький, заступник начальника Департаменту патрульної поліції.
Наразі, враховуючи воєнний стан, в системі знаходиться 167 пристроїв (163 стаціонарних технічних засоби були відновлені, а в містах Дніпро і Кременчук запрацювали 4 нові пристрої контролю).
Протягом усього періоду функціонування системи було складено понад 6,4 мільйона постанов про адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, які були зафіксовані автоматично. Сума цих штрафів перевищує 1,8 мільярда гривень.
Система фіксації охопила 25 міст і 16 областей, але через військові дії камери працюють лише в 21 місті та 11 областях.
На сьогоднішній день, за допомогою комплексів автофіксації фіксуються порушення обмежень швидкості на 20 км/год і правил руху та зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів.
Автомобільний світ 2025 року вражає розмаїттям, але серед десятків новинок є ті, що задають тон.…
Встановлення газобалонного обладнання (ГБО) — популярне рішення серед українських водіїв, які хочуть знизити витрати на…
Німецький автопром давно асоціюється з якістю, технічною досконалістю та ресурсом, якого вистачає на сотні тисяч…
Чому слово "Toyota" стало майже синонімом надійності? Багато хто чув історії про ці автомобілі, що…
Обираючи вживаний автомобіль, більшість покупців звертають увагу не лише на ціну, а й на надійність,…
У сервісному центрі МВС зафіксували вкрай незвичний випадок — на перевірку потрапило фальшиве водійське посвідчення,…