В Україні великою популярністю користуються різноманітні паблики та групи у соціальних медіа, де публікують дані про різноманітні події на дорозі. Однак багато українців навіть не здогадуються, що є місця, де за звичайну зйомку ДТП можна отримати тюремний термін.
У Нідерландах, наприклад, діє закон, який забороняє водіям користуватися телефонами за кермом та документувати результати дорожніх інцидентів. Покарання за зйомку місця події може становити 230 євро (близько 9000 гривень).
Набагато жорсткіша відповідальність за фіксацію результатів ДТП у Німеччині. Кілька років тому тут ухвалили закон, який прямо забороняє фотографування та відеозйомку місць аварій та постраждалих осіб. Подібне діяння розцінюється як кримінальний злочин та кваліфікується як порушення конфіденційності. При цьому не має значення, чи публікувала людина фото та відео в мережі. Сам факт зйомки може призвести до штрафу у розмірі 1000 євро (близько 40 700 гривень) або ув’язнення на строк до 2-х років.
Чимало кросоверів на ринку вважаються доволі надійними і довговічними, проте деякі їхні версії виявляються напрочуд…
Якщо ми говоримо про найшвидші авто, мова, найімовірніше, йде про дорогі моделі, ціною в сотні…
Обслуговування автомобіля вимагає не тільки уваги до деталей, а й дотримання певних правил, які безпосередньо…
Купівля автомобіля класу люкс не завжди пов'язана з багатомільйонними витратами. Деякі моделі, як з'ясувалося, можна…
Сегмент SUV (позашляховики і кросовери) почав активно набирати популярність у 1980-х роках і відтоді набуває…
Колись американська компанія Tesla зробила революцію у сфері розробки та виробництва електричних автомобілів. Однак останніми…