Автоматизовані системи фіксації порушень ПДР в Україні впроваджуються дедалі активніше, щоб унеможливити людський фактор під час ухвалення рішення і спростити процес контролю за безпекою на дорогах. Водночас керують впровадженням цих технологій ті самі люди, а отже можуть бути ситуації, коли помилки і неточності все ж таки трапляються.
Читайте також: Штраф 340 гривень: де тепер не можна зупинятися водіям за новими ПДР
Юристи звертають увагу водіїв, що штрафи, які приходять поштою за порушення швидкісного режиму, можна не платити за низки умов. Зокрема, слід розуміти, що притягнення автомобіліста до відповідальності за допомогою даних автоматичної фото-відеофіксації можливе лише у разі вчинення правопорушення в місцях, які позначені спеціальним дорожнім знаком 5.70. Його мають розмістити на відкритій місцевості так, щоб його було добре видно всім учасникам дорожнього руху.
Якщо буде встановлено, що штраф виписано з порушенням зазначених вимог, його можна легко оскаржити в суді. І тут уже буде не важливо, з якою швидкістю рухався водій.
Сегмент розкішних кросоверів вельми насичений, що створює величезну конкуренцію на ринку. За таких умов ціла…
Щітки склоочисника - важливий елемент безпеки автомобіля, особливо в дощ або сніг. Незважаючи на їхню…
Кросовери користуються неабиякою популярністю в Україні, особливо серед сімейних водіїв, які цінують їх за комфорт…
Перший сніг несе українським автомобілістам нові загрози. Важливо розуміти, що керування транспортним засобом у таких…
Далеко не кожен автомобіль підходить для складних зимових умов експлуатації. Експерти звернули увагу на низку…
Тиск в автомобільних шинах є найважливішим фактором забезпечення безпеки експлуатації транспортного засобу. Якщо він занадто…